SIRIO SQ 75W/200-700 AD (145042) - LED Drivers
back to LED Drivers
145042 - SIRIO SQ 75W/200-700 AD
replacement:
145137 SIRIO SQ 75W/200-1000 AD
SIRIO SQ 75W/200-700 AD - 145042 - TCI
Features
Rated Voltage
220...240 V
Dimming:
D4i (Active DALI)
MIDNIGHT Function
CLO (Constant Lumen Output)
Adjustable DC EMERGENCY
FULL PROGRAMMABLE
Additional technical features:
RIPPLE FREE
ACTIVE PFC (pf>0.9)
NOT SELV (>120V)
DIMMING: AMPLITUDE (AM) IEEE1789-2015 - Dim-to-Warm
4/5 kV DM/CM SURGE Input Protection
4/8 kV DM/CM SURGE Input Protection
6/6 kV DM/CM SURGE Input Protection
6/8 kV DM/CM SURGE Input Protection
6/10 kV DM/CM SURGE Input Protection
Approvals:
ENEC
CCC
RCM
CE
UKCA
Plastic case:
Square
for Built-in
Size:
150 x 40 x 90 mm
last update:
5/21/2024
Constant Current
Current
200 mA
220-240 V = Output power
30 W
Current
250 mA
220-240 V = Output power
37.5 W
300 mA
45 W
350 mA
52.5 W
400 mA
60 W
450 mA
67.5 W
500 mA
75 W
550 mA
75 W
600 mA
75 W
650 mA
75 W
700 mA
75 W